Imponujący start

Dołączając do grupy na facebook’u przeczytałem posty na temat dotychczasowych starań osób w identycznym położeniu jak ja, a właściwie jak my. Nie brzmiało to optymistycznie, ponieważ tylko niewielka grupa osób zgłosiła się do kancelarii przez co koszty były zbyt wysokie… W ostateczności projekt został zawieszony, a raczej upadł.

Zakładając tą stronę liczyłem, że uda się zebrać kilka osób więcej. Natomiast okazało się, że po 5 dniach mamy już zarejestrowanych ponad 100 osób! Wynik ten już na tą chwilę pozwala na realne obniżenie kosztów całości sprawy, a cały czas napływają nowe zgłoszenia. Jest to optymistyczny sygnał do dalszych działań, ale do liczby „Nabitych” (BRE Bank) oraz klientów Millenium jeszcze trochę nam brakuje (ponad 1000 osób). Dlatego zachęcamy do informowania o naszym istnieniu :)

W pasku bocznym po prawej stronie umieściliśmy krótką ankietę na temat kosztów procesu. Oczywiście koszty będą zależne od ilości osób, natomiast chcemy oszacować jak dużo jeszcze nam brakuje do oczekiwanego poziomu.

Na koniec kilka informacji dla nowych osób:

1. Wysyłając formularz zgłoszeniowy i całość procesu przebiegnie prawidłowo powinien się ukazać odpowiedni komunikat. Jeżeli mimo to chcą Państwo się upewnić to zapraszam do korzystania z zakładki kontakt.

2. Rejestrując się na forum, na adres mailowy podany w formularzu jest wysyłana wiadomość z potwierdzeniem. Dodatkowo w wiadomości znajduje się link, za pomocą którego należy potwierdzić adres mailowy i aktywować konto.

3. Zachęcam wszystkich do aktywnych dyskusji na forum. Pamiętajcie, że to jest nasza wspólna sprawa.

4. W przypadku jakichkolwiek problemów, uwag, wątpliwości zapraszamy do kontaktu lub do napisania na forum.

6 wypowiedzi nt. “Imponujący start

 1. renata

  Witam zalogowałam się ale nie otrzymałam potwierdzenia. Pozdrawiam

 2. Agata

  Witam wszystkich zainteresowanych pozwem zbiorowym przeciwko bankowi BPH
  Dwa dni temu na jakiejś stronie odnalazłam informację, że należy wyrazić swoją chęć przystąpienia do pozwu zbiorowego i wysłać skan umowy z bankiem (na razie na tym etapie 1 stronę).
  Tak też zrobiłam wysłałam skan 1 strony umowy na adres: redakcja@pozywamy-zbiorowo.pl i czekam na dalsze informacje. Na razie na tym etapie dopiero będzie wybierana kancelaria, która zajmie się naszą sprawą. Także proponuję aby ludzie realnie zainteresowani złożeniem pozwu wysyłali swoją chęć na ww. adres i później stosowali się do dalszych instrukcji.
  Z tego co widzę ludzie są trochę rozproszeni pomiędzy kilka stron, a byłoby dobrze rzeczywiście wyrazić się w jednym, wspólnym miejscu. W grupie siła, razem możemy przenosić góry.

 3. Małgorzata

  Kiedy będzie wiadomo coś na temat kancelarii prawnej? Czy ewentualne informacje będą dostępne na tej stronie? A może jednak należałoby się spotkać (napewno nie wszyscy naraz)? Lub jakiś kontakt telefoniczny.Mam dużo zastrzeżeń do banku BPH np.sposób księgowania spłacanych przeze mnie rat.Spłacam we frankach.Chętnie podzieliłabym się uwagami na ten temat z innymi frankowiczami.Na tym forum nie ma miejsca.Pozdrawiam. Małgorzata

 4. Iza

  Agata, napisałaś, że ludzie są rozproszeni na kilka stron. A jakie są inne strony, na których zbierają się ludzie na pozew grupowy CHF/GEMoney/BPH? Powinniśmy się połączyć. Pozdr.

 5. Jacek

  Witam wszystkich serdecznie,

  Od sierpnia 2009 mam kredyt we frankach zaciągnięty w dawnym GE Money banku.
  Jetem zainteresowany pozwem zbiorowym.

  Jacek

 6. Ewa

  Witam
  Proszę o informację, czy ktoś zna ilość osób zainteresowanych zbiorowym pozwem oraz jaką kwotę musimy zapłacić Kancelarii
  Komarnicka@Korpalski ?
  Zgóry dziękuje za informację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.