Stan sprawy – lipiec 2017

W ostatnim czasie otrzymuję dużo maili zapytaniami oraz dużo osób na forum zadawało pytania dotyczące aktualnego stanu naszej sprawy. Niestety wymiar sprawiedliwości w Polsce nie jest demonem szybkości i musimy uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego? O tym za chwilę.

Wracając i streszczając czas od ostatniego wpisu nie wydarzyło się nic przełomowego, a w zasadzie to czego można było się spodziewać.
Chwilę po wydaniu postanowienia o przyjęciu naszej sprawy w ramach postępowania grupowego otrzymaliśmy pisemne potwierdzenie wraz z uzasadnieniem.
Zaraz po tym ze strony Banku wpłynęło zażalenie do Sądu Apelacyjnego – oczywiście był to łatwy do przewidzenia krok na jaki Bank się zdecyduje.

I tutaj możemy się zatrzymać i wrócić do stwierdzenia, że wymiar sprawiedliwości w Polsce nie jest demonem szybkości. Sąd Apelacyjny miał czas do końca kwietnia 2017 na wydanie postanowienia dot. zażalenia ze strony Banku.

Ostatnio kontaktowałem się z naszą kancelarią 10.07 i do tego dnia takiej opinii Sędzia jeszcze nie wydał…

Cały czas czekamy…

W uzupełnieniu ostatniego wpisu pełna treść postanowienia o przyjęciu: http://law24.pl/wp-content/uploads/2016/11/IC245_15.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.